16 grudnia 2010

SCRAPBOOKING - moja nowa miłość.

Od kilku dni w zakres moich zainteresowań wkradł się scrapbooking. Prędzej, czy później musiało się tak stać, gdyż wszelkie formy manualnej ekspresji są mi bliskie ;)
 Poniżej kilka moich prac. To początki, obiecuję, że będzie lepiej ;)

KARTY DO ALBUMU MOJEJ CÓRECZKI


TEGOROCZNE KARTKI ŚWIĄTECZNE

4 komentarze:

 1. śliczne :)

  to jest zrobione z gotowych elementów do scrapu czy osobiście cięte? nie znam się, a widziałam takie zestawy na allegro i nie wiem jak to działa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękne!
  mi się wszystko podoba, a najbardziej to chyba ten album córy!!! przepiękne!!! te kwiatuszki i literki - właśnie, podpinam się pod pytanie siulki - wycinane własnoręcznie? czy gotowe takie coś gdzieś można kupić? :)
  cudo!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :)
  Niektóre elementy są wycinane puncherami (kwiatki, motylki). Natomiast literki to gotowe, wycinane z grubej tektury elementy, które można kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podziwiałam już na forum :) Super. Czekam na dalsze prace :)
  Zapraszam Cię na moje candy :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Pozwala mi wierzyć, że zaglądacie do mnie i to, o czym piszę jest dla Was interesujące. Jeśli temat posta Cię zainteresował, zainspirował, chcesz dodać coś od siebie - zostaw komentarz. Nie zostawiaj proszę linków do innych stron w komentarzu. Takie będą traktowane jako spam i usuwane. Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...