WSPÓŁPRACA  
   "Larte-makeup", to miejsce multitematyczne, blog urodowo-lifestylowy. Makijaż, kosmetyki, kuchnia, scrapbooking - to obszary moich zainteresowań. Jeśli Twój produkt wpisuje się w któryś z nich - zapraszam do kontaktu. 

    Widownia bloga, to głównie kobiety pomiędzy 20 a 45 rokiem życia. 

       Do tematu współpracy podchodzę bardzo profesjonalnie. Zależy mi na wysokiej jakości treści, jakie pojawiają się na moim na blogu. Jednocześnie chcę zagwarantować swoim czytelnikom pewność, że publikowane posty są zgodne z moimi przekonaniami i subiektywną opinią. Dotyczy to szczególnie recenzji, jakie umieszczam. 

      Bardzo ważna jest dla mnie estetyka i strona merytoryczna postów. Wpisy opatrzone są wysokiej jakości zdjęciami w pełni prezentującymi produkt. Dbam o to, by w treści posta pojawiły się wszystkie ważne informacje i wskazówki, które mogą zainteresować moich czytelników.

     Mój blog to miejsce, w którym pokazuję kawałek swojego świata. W życiu prywatnym dużą wagę przykładam do jakości. Na blogu ma to swoje odwzorowanie. 

FORMY WSPÓŁPRACY:

  • wpis sponsorowany
  • recenzje produktów
  • eventy z marką
  • konkursy dla czytelników bloga, w których nagrodami są produkty sponsora
            Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie. Jeśli chcesz zaprezentować swój produkt, zareklamować markę itp., zapraszam do kontaktu:

larte@onet.pl


    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Pozwala mi wierzyć, że zaglądacie do mnie i to, o czym piszę jest dla Was interesujące. Jeśli temat posta Cię zainteresował, zainspirował, chcesz dodać coś od siebie - zostaw komentarz. Nie zostawiaj proszę linków do innych stron w komentarzu. Takie będą traktowane jako spam i usuwane. Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...