5 lutego 2014

Książkopożeracz

    

    Jestem  książkopożeraczem. Tę przypadłość ugruntowały w znacznym stopniu studia, jednak uzależnienie pielęgnuję nadal, długo po ich ukończeniu. Niestety o ile nałóg tytoniowy lub innego rodzaju nie wymaga jakiś szczególnych nakładów czasowych, o tyle na książkę należy wygenerować trochę czasu wolnego, niczym nie zakłóconego.
    Wersja papierowa została przeze mnie odstawiona na bok w momencie, gdy pod świąteczną choinką znalazłam czytnik Kindle. To niezwykle wygodna forma pielęgnowania nałogu dla książkopożeraczy. Wiele książek w jednym małym urządzeniu. Ostatnio jednak na mojej ulubionej stronie: Świat czytników znalazłam idealną wręcz promocję (promocji tam zresztą zawsze pod dostatkiem). Z pomocą kodu i dodatkowej promocji, zakupiłam na stronie www.znak.com.pl 14 książek za 100,06 zł. Ponad 300zł oszczędności zadziałało na moją wyobraźnię. Kilka pozycji z kręgu zainteresowań, kilka biografii, coś dla małego mola książkowego (dzielnie przejmuje nałóg od mamy) oraz kolejna książka z przepisami (ciekawe, kiedy skorzystam z jakiegoś przepisu w niej zamieszczonego, ale mieć musiałam - Ci, którzy mnie podczytują, wiedzą dlaczego).
     Teraz mam pożywki dla nałogu na jakiś czas. A trzecia w tym sezonie choroba z rzędu daje mi mnóstwo możliwości na jego pielęgnowanie. Potem znów wrócę do książek w formacie MOBI...
     Znacie jakieś ciekawe księgarnie internetowe, w których znajdę podobne okazje?

Do zobaczenia!

3 komentarze:

 1. Jeżeli chodzi o księgarnie internetowe to nie pomogę... Życzę jednak dużo zdrowia, chociaż takie krótkie choróbska, o ile są krótkie, mają pozytyw w formie czasu wolnego ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Niestety choróbska z rodzaju tych "długoleżanych" - 2 anginy i zapalenie oskrzeli. Mnóstwo czasu na lekturę :)

   Usuń
 2. zazdraszczam !! ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Pozwala mi wierzyć, że zaglądacie do mnie i to, o czym piszę jest dla Was interesujące. Jeśli temat posta Cię zainteresował, zainspirował, chcesz dodać coś od siebie - zostaw komentarz. Nie zostawiaj proszę linków do innych stron w komentarzu. Takie będą traktowane jako spam i usuwane. Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...