9 marca 2014

Ivanka Trump - nowa torebka    Kim jest Ivanka Trump? Ja nie wiedziałam, a Wy wiecie? Dopiero, gdy natknęłam się na torebkę, która w pełni wpasowała się w mój gust - zgłębiłam temat tego imienia i nazwiska, które niewiele mi mówiło, a widniało na blaszce zdobiącej torebkę.


    Trump... Nazwisko pewnie się Wam obiło o uszy, bo o Donaldzie Trumpie słyszał pewnie każdy. Miliarder, przedsiębiorca i jeden z najbogatszych ludzi na świeci. A Ivanka, to nikt inny, jak jego córka. Taka trochę Paris Hilton, tylko bardziej przedsiębiorcza i zamiast trwonić majątek ojca - pomaga budować potęgę rodzinnego nazwiska.

    Ivanka projektuje, udziela się w modelingu i pisze książki. Nieźle, jak na córkę kogoś, kogo pieniądze mogłyby zapewnić jej dostatnie życie pełne nicnierobienia. Oczywiście wykorzystuje również nazwisko i buduje wizerunek celebrytki.

    Nawiązując współpracę z marką MODANI, Ivanka stworzyła linię torebek sygnowanych swoim imieniem i nazwiskiem. Jedna z takich torebek wpadła właśnie w moje ręce. Cała i każdy jej detal są bardzo "moje". Prostota, elegancja, funkcjonalność. Delikatne wstawki w kolorze złotym (kto do mnie zagląda, ten wie), mnóstwo wewnętrznych kieszonek, możliwość noszenia torebki w dłoni i na ramieniu dzięki dodatkowemu długiemu paskowi. Spokojnie zmieści się w niej teczka A4.Nie mogłam się oprzeć.

    No cóż...Po torebce Korsa miałam mieć dłuższą przerwę. Nie wytrzymałam...


    I jeszcze kilka projektów Ivanki oraz ona sama. Trzeba przyznać, że jest przepiękną i niezwykle uzdolnioną kobietą:
Zdjęcia Ivanki Trump i jej projektów: via


A Wam jak się podobają projekty Ivanki Trump?
Trafiają w Wasz gust?

Zapraszam do polubienia mojego fanpage:
FACEBOOK

Do zobaczenia
L'Arte

1 komentarz:

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Pozwala mi wierzyć, że zaglądacie do mnie i to, o czym piszę jest dla Was interesujące. Jeśli temat posta Cię zainteresował, zainspirował, chcesz dodać coś od siebie - zostaw komentarz. Nie zostawiaj proszę linków do innych stron w komentarzu. Takie będą traktowane jako spam i usuwane. Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...