18 grudnia 2014

Kartka ślubna

   Wracam dosłownie na chwilkę w przedświątecznym szaleństwie. Bez zbędnych komentarzy i długich opisów, chciałam tylko pokazać kartkę ślubną, którą ostatnio popełniłam. Dawno nie sięgałam po papiery i zapomniałam już prawie, jak bardzo mnie to relaksuje i ile sprawia mi przyjemności.

    Kartka składa się z dwóch elementów: karty formatu A4 z życzeniami oraz ozdobnego "pierścienia", który jest na kartę nakładany. Pierścień ma wielowarstwowe zdobienie. Dodatkowo strukturalny efekt podkreśla tekturowy napis podklejony pianką 3D.


    Jestem ciekawa, czy moje twórcze posty też chętnie oglądacie, czy zaglądacie tylko, kiedy piszę o makijażu i kosmetykach?

kartka, ślub, wedding, ślubna oprawa, prezent ślubny, napis, warstwy, kartka warstwowa, wyklejanka, ślubne inspiracje, gratulacje, ślubne życzenia

 pozdrawiam
L'Arte

1 komentarz:

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Pozwala mi wierzyć, że zaglądacie do mnie i to, o czym piszę jest dla Was interesujące. Jeśli temat posta Cię zainteresował, zainspirował, chcesz dodać coś od siebie - zostaw komentarz. Nie zostawiaj proszę linków do innych stron w komentarzu. Takie będą traktowane jako spam i usuwane. Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...