8 marca 2016

Zaproszenie na Komunię ze zdjęciem - w stylu sielskim

    
    Powracam co jakiś czas do tworzenia zaproszeń i kartek okolicznościowych. To dla mnie takie szczególne chwile, kiedy mogę zwolnić, wyciszyć się, zrelaksować, złapać dystans do wszystkich spraw. Takie moje "slow momenty". Siedzę wtedy otoczona kreatywnym chaosem, w którym tylko ja potrafię się odnaleźć. Porozrzucane kolorowe arkusze papieru, trymer do papieru, klej, nożyczki, dodatki, wykrojniki do wycinania kształtów, maszynka do wycinania i biała baza kartki, którą trzeba zapełnić. Myślę, że zrozumie mnie każdy, kto ma kreatywne zacięcie.      Te chwile w trakcie i po zakończeniu są niesamowite. Znacie pojęcie "flow"? To właśnie taki stan, który ja odczuwam, kiedy siedzę nad tym całym kolorowym bałaganem. Mogę się wtedy twórczo realizować. Niesamowicie to lubię. Nic na to nie poradzę, że z pewnych rzeczy w życiu nie wyrosłam i chyba nigdy nie wyrosnę...

    Oto, co ostatnio wyszło spod moich rąk i nożyczek. Kolorystyka zainspirowana sielskim, rustykalnym charakterem zdjęcia. I jak to u mnie - nieoczywisty charakter zaproszeń. Nie znajdziecie hostii, gołąbków, ani krzyża. A śliczna Alicja w wianku z naturalnych, polnych kwiatów, zaprasza na I Komunię Świętą.

Zaproszenia na Komunię w sielskim stylu


zaproszenie I komunia swieta I scrapbooking I handmade I zaproszenie ze zdjeciem I oryginalne zaproszeniaDo zobaczenia
 

8 komentarzy:

 1. Ale śliczne!! Powinnaś się tym zajmować na co dzien - zarabiac na tym. Założyć firmę czy cos.. tyle okazjo - uroczystości rodzinne, śluby, urodziny, komunie, święta.. a masz do tego talent :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam o tym, ale mam wrażenie, że jednak tego typu działalność (handmade papierowy) jest jednak nie bardzo chodliwy ;) To forma mało trwała. Zaproszenia z drukarni można nabyć za grosze. Moje są czaso i pracochłonne, więc koszt odpowiednio większy. A kasę do skarbówki w zębach trzeba zanieść... Na szczęście mam dla kogo tworzyć i w otoczeniu mam ludzi, którzy doceniają moją papierową działalność. Dla nich właśnie powstają moje wytworki ;)

   Usuń
  2. A ja myślę, że jakbyś się ogłaszała na da wnadzie i tym podobnych to spokojnie znajdziesz chętnych zapłacić więcej za coś tak pięknego i niepowtarzalnego

   Usuń
  3. Jamaska - dziękuję za Twoje przemiłe słowa. Za czas jakiś planuję pewne ruchy. Przemyślę to, o czym napisałaś :) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Piękne, chciałabym opanować tę sztukę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) A dla chcącego nic trudnego ;) U mnie też się zaczęło od podziwiania prac innych ;)

   Usuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Pozwala mi wierzyć, że zaglądacie do mnie i to, o czym piszę jest dla Was interesujące. Jeśli temat posta Cię zainteresował, zainspirował, chcesz dodać coś od siebie - zostaw komentarz. Nie zostawiaj proszę linków do innych stron w komentarzu. Takie będą traktowane jako spam i usuwane. Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...